Kim jesteśmy?

Kobiety dla Kobiet jest wizją dwóch sióstr – lekarki Kariny Barszczewskiej znanej z mediów społecznościowych jako “medycyna na obcasach” i radcy prawnego Marty Rolirad.

Naszą misją jest wspieranie Kobiet poprzez poradnictwo, indywidualne spotkania, pisanie artykułów, przemawianie na konferencjach jako prelegentki oraz organizowanie Konferencji.

Głównym założeniem jest pomoc Kobietom na różnych płaszczyznach ich życia.

Eleonor Roosevelt

,,Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”

Karina Barszczewska

Jestem lekarzem Kobiet i dla Kobiet. Pomagam Im w swojej codziennej pracy i kocham to robić. Medycyna jest dla mnie sztuką – sztuką wyboru i indywidualnego podejścia, posiadającą niezwykły potencjał, a ten, kto ją uprawia, przeżywa ogromną satysfakcję. Uważam, że do medycyny trzeba mieć siłę, lecz nie tą określoną przez fizyczne możliwości, lecz siłę umysłu i kojarzenia faktów. Już od małej dziewczynki wiedziałam, że chcę zostać lekarzem. Wybierając ginekologię połączyłam wszystkie elementy, które kocham w całość, a mianowicie medycynę i opiekę nad Kobietami, które są mi bardzo bliskie. Oprócz problemów stricte ginekologicznych zajmuję się także ginekologią estetyczną i rekonstrukcyjną. Na swoim profilu na instagramie staram się edukować, szerzyć wiedzę, propagować zdrowie, uświadamiać, a jednocześnie wzmacniać pewność siebie, którą można zagubić w każdym momencie naszego życia. Instagram jest moim sposobem na przemycanie wiedzy i przełamywanie tabu.

Marta Rolirad

Radca prawny – najpiękniejszy zawód świata? Wielu może się nie zgodzić, dla mnie na pewno tak. To zadanie na całe życie, swego rodzaju misja i powołanie. W swojej codziennej praktyce za cel stawiam sobie ochronę praw człowieka, w tym także KOBIET, praw i wolności obywateli, ochronę prawną przedsiębiorców. Z każdym rokiem praktyki zawodowej to pragnienie obrony i pomocy osobom pokrzywdzonym we mnie narasta. Było ono we mnie zawsze, pamiętam jak w szkole podstawowej stawałam w obronie słabszych, współczułam potrzebującym. Choć jestem typową humanistką i nie przepadałam za matematyką, to w logicznym myśleniu byłam najlepsza. Te umiejętności przydają się przy wykonywaniu zawodu radcy prawnego. Nie ma dwóch takich samych spraw, do każdej podchodzę indywidualnie, nie ma mowy o stateczności. Moi klienci powierzają mi sprawy swojego życia, często bardzo delikatne, osobiste i trudne. Natomiast obsługa prawna przedsiębiorców, w której się specjalizuję to ogromna odpowiedzialność, którą każdego dnia ponoszę. Doradzam w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz prawa zamówień publicznych. Moje hasło przewodnie brzmi „traktuj wszystkich tak jak sama chciałabyś być potraktowana”.

Konferencja

Konferencja

Kup już dziś bilety na wspaniałe wydarzenie jakim jest konferencja Kobiety dla Kobiet