Patrycja Ziober – Malinowska

Patrycja Ziober-Malinowska

Specjalista ginekologii i położnictwa, specjalista ginekologii onkologicznej

Starszy asystent w I Klinice Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie. Specjalista położnictwa i ginekologii. Nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.Specjalista ginekologii Doktorat w dziedzinie ginekologii pt. „Ocena ekspresji kinazy PCTAIRE3 w raku jajnika oraz jajnikach i jajowodach z mutacją BRCA1”.onkologicznej. Autor publikacji w dziedzinie ginekologii i ginekologii onkologicznej. Współautor podręcznika „Chirurgia” PZWL pod red. Prof. G. Wallnera i T. Banasiewicza Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej oraz European Society for Gynaecological Endoscopy. Staż z zakresu operacji laparoskopowych w Augusta-Kranken-Anstalt w Bochum, Niemcy. Certyfikowany operator systemu robotowego Versius.

Olga Kazierowska

Olga Kazierowska

Jej motto brzmi: „nie wiedziałam, że się nie da, więc zrobiłam”

Działaczka społeczna – 15 lat temu założyła pierwszą w Polsce organizację działającą na rzecz przedsiębiorczości kobiet oraz różnorodności i włączania- Sukces Pisany Szminką. Udowadnia, że nigdy nie jest za późno na zmiany.

Wykładowczyni – ekspertka w tematach: psychologia zmiany, komunikacja, motywacja, self concept i kompetencje przyszłości. Jest też jedną z pierwszych ekspertek w obszarze Diversity & Inclusion & Equity w Polsce.

Założycielka klubu Champions of Change zrzeszającego korporacje działające na rzecz równości, różnorodności i włączania. Inicjatorka kampanii społecznych: Stać Mnie na Sukces, Wiedza nie ma płci, Silniejsi Razem, #Czyżby? – kampanii przeciwdziałającej stereotypom.

Dziennikarka biznesowa, autorka programów radiowych i telewizyjnych, związana z Radio Pin i EuroZet oraz TVN24 i TVP2. Autorka podcastów „Update” i „Sukces Pisany Szminką”

Pisarka, autorka czterech książek m.in. bestsellera Miłość to Czasownik (wydawnictwo Agora 2022).

Marta Rolirad

Marta Rolirad

Prawniczka, wpisana na listę radców prawnych przy OIRP we Wrocławiu. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Zamówień Publicznych i Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Ochrony Danych Osobowych w Sektorze Medycznym. Prelegentka na licznych wydarzeniach poświęconych prawom kobiet. Od wielu lat świadczy obsługę prawną przedsiębiorstw i klientów indywidualnych na etapie przedsądowym i sądowym. W swojej praktyce koncentruje się na prawie cywilnym i rodzinnym, prawie pracy i prawie gospodarczym.

Z powodzeniem prowadzi Kancelarię Prawną we Wrocławiu i w Kaliszu.

Małgorzata Perl

Małgorzata Perl

Właścicielka PERŁA PRO – Centrum Medycyny Stylu Życia, Prezes Fundacji Exercise is Medicine Poland. Mgr wychowania fizycznego, trener z 30 letnim doświadczeniem, certyfikowany trener personalny osób z chorobami przewlekłymi – kursy z zakresu kwalifikacji do wysiłku fizycznego skończyła w Integrating Physical Activity Counselling Into Health Care in Boston. W maju 2019 roku otrzymała nagrodę Global Leadership Award od American College of Sports Medicine.

Autorka programów prozdrowotnych, telewizyjnych oraz artykułów naukowych.

Klaudia Duszyńska

Klaudia Duszyńska

Na Instagramie śledzi ją już ponad 500 tys. followersów, jest znaną businesswoman i kobietą sukcesu. Prowadzi sieć salonów „Hollywood Hair”, a do tego wszystkiego jest też spełnioną żoną i mamą dwóch synków.

Klaudia Duszyńska postanowiła założyć swój salon, wprowadziła w nim autorską metodę przedłużania włosów i rozkręciła biznes tak, że pokochały go kobiety w całej Polsce, w tym wiele gwiazd.

Z usług Hollywood Hair klientki mogą korzystać w 12 salonach zlokalizowanych w Warszawie, Sopocie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie, Łodzi, Lublinie i w hiszpańskiej Marbelli.

Katarzyna Kozłowicz

Dr n. med. Katarzyna Kozłowicz

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyła uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Zaraz po stażu podyplomowym podjęła pracę w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie zdobyła wiedzę i doświadczenie. Tytuł specjalisty z zakresu dermatologii, wenerologii i dermatologii dziecięcej uzyskała w 2013 roku. Jednocześnie uczestniczyła w badaniach klinicznych i naukowych, czego efektem było uzyskanie tytuł doktora nauk medycznych w 2016 roku. Jest nauczycielem akademickim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku kosmetologii i medycyny estetycznej, tworząc program kształcenia z zakresu kosmetologii specjalistycznej i leczniczej, chirurgii estetycznej i medycyny anti-aging. Autorka licznych artykułów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej. Na swoim koncie ma wystąpienia na krajowych i międzynarodowych kongresach. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Medycyny Anti-Agnig, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz  Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Sekcji Psychodermatologii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej, opartej o zasady medycyny regeneracyjnej (Slow Aging) i zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Jest szkoleniowcem w zakresie technik zabiegowych wykorzystywanych w dermatologii estetycznej.