karina-wspolpraca-scaled

Emilia Komarnicka-Klynstra

Aktorka

Urodzona w Brzegu w 1985 r. Całe dzieciństwo spędziła na scenach amatorskich zespołów wokalnych i tanecznych.  Ukończyła wydział aktorski PWSFTviT w Łodzi oraz Państwowe Studium Choreograficzne, na kierunku taniec współczesny.

Aktorka wielu scen teatralnych w Polsce. Przez kilka lat związana z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Od 2014 r. aktorka Teatru Ateneum w Warszawie. Współpracowała z uznanymi reżyserami polskimi na najlepszych polskich scenach teatralnych, a także w Teatrze Telewizji.

Grała w wielu filmach i serialach telewizyjnych m.in. w „Ranczo” i „Na dobre i na złe”.  Z dużym powodzeniem wystąpiła w programie rozrywkowym „Twoja twarz brzmi znajomo”. 
Jest współautorką programów dokumentalnych pt. Nienasyceni” i „Urodzeni artyści”, a także współproducentką spektakli Teatru Telewizji TVP.  Jednak – jak sama twierdzi – najważniejszą rolą, z jaką przyszło jej się zmierzyć to  M a m a. Ma dwóch cudownych synów i od kiedy zorientowała się, że bycie Mamą to nieustająca praca przede wszystkim nad sobą,  stara się wykorzystywać każdy aspekt macierzyństwa jako inspirację do rozwoju.

Autorka Książki dla Dzieci i przewodnika dla Rodziców: „Cieszę się, że jesteś”,  w której inspiruje Rodziców do bliskościowego wychowania i naświetla jak ogromnym darem i możliwością do rozwoju może być rodzicielstwo, pod warunkiem, że będziemy mieli odwagę skonfrontować się programami i przekonaniami, które nami powodują.

  • Aktorka

GdzieWystępuje

Dzień 2
22 kwietnia 2023
11:00

Gość specjalny - Emilia Komarnicka-Klynstra: Odpowiedz swojemu życiu, czyli droga do kobiecego.

karina-wspolpraca-scaled
22 April
Godzina: 11:00 - 12:00
Miejsce: