Kamila Stolarczyk

Mentorka, wizjonerka

Wizjonerka, kreatorka, przedsiębiorca, mentor oraz gigantyczne źródło pozytywnego myślenia. Swoją energią dzieli się z innymi i inspiruje do działania. Dzięki własnym pomysłom i projektom przenosi życie oraz biznesy innych ludzi na wyższy poziom.

Kamila działa w biznesie od 18 lat, ale swoją największą przygodę biznesową, która okazała się misją, rozpoczęła w listopadzie 2017 roku, rok po tym, jak „śmierć zajrzała jej głęboko w oczy”. Dziś paradoksalnie jest wdzięczna za tamtą sytuację. Potrafi o tym rozmawiać, ponieważ wie, że jej historia może stać się przykładem lub bodźcem do zmiany dla innych. Aby nie czuć się ofiarą, zdecydowała się zostać zwycięzcą! Wtedy właśnie stworzyła miesięcznik biznesowy #bliskobiznesu Info MagazynLubelski.pl, który, wizualizowała sobie, ponieważ właśnie takiego pisma poszukiwała, brakowało takiego na rynku. Jak sama przyznaje, było to w pewnym sensie jej „dziecko”, które zrodziło się z chęci łączenia i edukowania przedsiębiorców oraz z odrobiny odwagi. Kamila pomimo dużej wiedzy marketingowej i biznesowej, nie miała żadnego doświadczenia w pracy w redakcji. Jedyne, co pomagało jej w przedsięwzięciu to wizualizacja, determinacja, ogromna chęć życia oraz tworzenia dla ludzi. Ten krok stał się początkiem cudownej podróży pełnej sukcesów.

Obecnie Kamila jest wydawcą i redaktorem naczelnym dwóch czasopism – Info MagazynLubelski.pl oraz FOR FACILITY SERVICES, dostępnych w salonikach prasowych EMPIK oraz INMEDIO w całej Polsce. To jednak nie koniec! Niebawem zacznie wydawać kolejne, trzecie już czasopismo, które będzie poświęcone energii człowieka. Po raz kolejny opiera swoje działania na wizualizacji oraz chęci tworzenia platformy edukacyjnej dla ludzi. Równolegle pracuje nad trzema książkami, organizuje szkolenia i warsztaty biznesowe oraz pomaga przedsiębiorcom jako mentor i doradca. Tworzy filmy promocyjne. Kompleksowo buduje wizerunek firm oraz osób w Internecie. W najbliższym czasie wprowadza również nową usługę dla biznesu i aktualnie szkoli się w tym zakresie. Firma ML Group, którą stworzyła, jest wynikiem pragnienia życia oraz formą dzielenia się energią. I jak sama twierdzi INNOWACJA JEST W NAS!

Jak ona to robi? Kamila to wulkan pomysłów, które zamienia w rzeczywistość. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Dostrzega możliwości tam, gdzie inni widzą tylko zamknięte drzwi. Dzięki temu przyciąga do siebie mnóstwo przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z jej pomocy. Jako mentor, pomaga im w procesie porządkowania i rozwoju ich firmy.

Kamila wspiera ludzi również na płaszczyźnie duchowej. Trudne doświadczenia osobiste uzmysłowiły jej, jak wspaniałymi jesteśmy istotami oraz jak ogromny potencjał posiadamy. Rozumie i uczy, że harmonia wokół nas zaczyna się od harmonii w naszym ciele i duszy. Życie nauczyło ją, aby czerpać z niego garściami i stale iść do przodu, pomimo zmian i wyzwań. Problemy? W słowniku Kamili nie ma takiego wyrazu.

Dla niej są zmiany, ale one są drzwiami do nowych rzeczy. Tylko czy my jesteśmy gotowi i chcemy otwierać każde drzwi?

GdzieWystępuje

Dzień 3
23 kwietnia 2023
10:30

Warsztaty rozwojowe z mentorką i wizjonerką

23 April
Godzina: 10:30 - 11:30
Miejsce:
Prelegent: Kamila Stolarczyk