Izabela Jastrzębska – Jamrogiewicz

Lekarz dentysta, lekarz medycyny estetycznej
Ukończyła z wynikiem bardzo dobrym I Wydział Lekarski z Odziałem Stomatologicznym UM w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych obroniła w 2016 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging. Wieloletni nauczyciel akademicki. Laureatka nagrody Rektora UM w Lublinie. Uczestniczka licznych konferencji i kursów w Polsce i za granicą. Autorka publikacji w czasopismach polsko- oraz anglojęzycznych.
Medycyna estetyczna to nie tylko codzienna praktyka ale także pasja dr Jamrogiewicz. W swojej pracy kieruje się kanonami naturalnego piękna. Lubi nieprzerysowane efekty. Stawia na holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta. Zajmuje się zabiegami z toksyną botulinową, stymulatorami tkankowymi, kolagenem, fibryną i osoczem bogatopłytkowym, hydroksyapatytem wapnia, modelowaniem ust, wolumetrią kwasem hialuronowym, mezoterapią, terapią łysienia i leczeniem nadpotliwości.

GdzieWystępuje

Dzień 1
25 marca 2023
16:30

Dostępne suplementy na rynku - naciągactwo czy prawdziwa pomoc? (m.in. suplementy na włosy, paznokcie, kolageny, witaminy)

25 March
Godzina: 16:30 - 17:00
Miejsce: Hotel Narvil

(na włosy, paznokcie, odchudzanie, kolageny, witaminy)