Karina Barszczewska

Specjalista ginekologii i położnictwa, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W 2022 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie – „Ocena ekspresji kinazy AURORA A i AURORA B w raku jajnika oraz jajnikach i jajowodach kobiet z mutacją BRCA1”.

W trakcie swojej kariery pracowała w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 w Bydgoszczy, a następnie w Klinice Ginekologii Onkologicznej i Ginekologii w SPSK nr 1 w Lublinie oraz na II Oddziale Ginekologii Onkologicznej w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w Lublinie. 

Posiada liczne certyfikaty z zakresu ginekologii, ultrasonografii, medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej. Jest aktywnym członkiem wielu towarzystw Polskich i zagranicznych. Aktywnie poszerza swoją wiedzę poprzez udział w konferencjach naukowych oraz szkoleniach. 

Jako ambasador Neauvia Scientific Academy prowadzi w całej Polsce szkolenia dla lekarzy z zakresu ginekologii estetycznej.

Doktor Karina Barszczewska została polecana przez swoje pacjentki, dzięki czemu znalazła się na tzw. „wielkiej liście ginekolożek i ginekologów” spełniając kryteria, do których należą: profesjonalizm, empatia, dobra komunikacja, dobry gabinet, tolerancja.

W lutym 2022 roku znalazła się w magazynie VOGUE opowiadając o holistycznym protokole NRose jako ambasadorka marki Neauvia.

W październiku 2022 roku znalazła się w książce „50 osobistości biznesu. Od serca do serca” i odebrała nagrodę przyznaną przez Redakcję magazynu BusinessWoman&Life. 

Autorka e-booka „Infekcje intymne . Co z natury warto o nich wiedzieć”?

Blogerka, miłośniczka sportu i zwierząt.

Na swoich mediach społecznościowych (instagram, tik-tok, facebook) w przystępny sposób „przemyca” wiedzę z zakresu ginekologii i medycyny estetycznej.

GdzieWystępuje

Dzień 1
25 marca 2023
10:15

Jak współczesna ginekologia może pomóc Kobietom w osiągnięciu satysfakcji seksualnej?

Hotel Narvil
25 March
Godzina: 10:15 - 10:45
Miejsce: Hotel Narvil
Prelegent: Karina Barszczewska
Dzień 3
23 kwietnia 2023
09:00

Lifehacki w ginekologii z Kariną Barszczewską

23 April
Godzina: 09:00 - 10:30
Miejsce:
Prelegent: Karina Barszczewska