Izabela Dembińska

Z wykształcenia psycholog i położna oraz trener świadomej pracy z ciałem w okresie okołoporodowym. Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Położnictwo oraz absolwentka psychologii na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania.

„Pasjonują mnie naturalne narodziny, poród i macierzyństwo w którym mogę być przy kobiecie a nie ponad, w bliskości jej naturalnego środowiska…. Wsparcie kobiet na ten moment w narodzinach w warunkach domowych oraz przygotowanie ciała rodzącej do wydarzenia jakim jest poród ze wsparciem zespołu osteopatii to droga, która mnie pasjonuje. Wspieram kobiety towarzysząc w porodach poza szpitalnych.”

Jest absolwentką wielu szkoleń i konferencji z zakresu położnictwa, pracy z ciałem . ściśle współpracuje z Kliniką Osteopatii Słuchając Ciała w przygotowaniu kobiet do porodu nie tylko w warunkach domowych a także i szpitalnych, stosując techniki Spinning Babies, jako certyfikowana absolwentka szkoleń tej metody z tytułem Spinning Babies® Certified Parent Educator Training.

„Jestem położną z wyboru, jestem położną bo ta misja narodziła się we mnie po doświadczeniu własnego porodu, jestem położną bo moja praca to mój styl życia. Pasję, przejęłam od mamy położnej. Wierzę w dobry poród kobiety, wierze, że wiara w to, że potrafi urodzić to podstawa w pracy położnej .”

Ekspert „Pytania na śniadanie” i „Dzień dobry TVN”. Autorka książek „Rodzić można łatwiej” i „Pierwsze chwile z noworodkiem”, „Lekko w ciąży”, . Uczestniczka licznych wystąpień medialnych i uczestniczka szkoleń oraz konferencji z zakresu treningu w ciąży i w tematyce położnictwa. Obecnie związana z przychodnią Słuchając Ciała i Vitalnova.
Położna z matki na córkę. Mama Leona i Nadii. Prowadzi stronę www.rodzimy.pl i social media na Facebook oraz Instagram.

Hasła którymi kieruje się w pracy to “pokora wobec natury i szacunek dla medycyny”.